Agroturystyka na Mazurach


Idealny wypoczynek na Mazurach ma wiele twarzy. Udane lato pod żaglami, rodzinny biwak z grillem w tle czy komfortowy wypoczynek na wsi. Niezależnie od tego, jak wyobrażasz sobie urlop doskonały – wszystkim Twoim oczekiwaniom sprosta agroturystka na Mazurach . W naszym gospodarstwie możesz napawać się pięknym widokiem oraz mazurskim klimatem..

Weekend Bożego Ciała to przedsmak mazurskiego lata. Przyroda budzi się ze snu a zieleń razi swoją soczystą barwą. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby przekonać się jak barwne są Mazury wiosną.

Oferujemy noclegi w przestronnych, słonecznych pokojach z widokiem na jezioro Dejguny, smaczną swojską kuchnię i przede wszystkim ciszę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

majowka

Wędkowanie, wieczorne ognisko z przyjaciółmi z widokiem na jezioro Dejguny czy raczej rodzinny grill w słoneczne południe, zorganizowany nad brzegiem jeziora? Niezależnie od tego, jak – według Ciebie – wygląda idealny, Mazury wiosną są piękne, rozkwitające i... o wiele mniej zatłoczone, niż w pełni letniego sezonu. Wszystkich tych, którzy chcieliby na własne oczy zobaczyć, jak po zimowym śnie mazurska przyroda budzi się do życia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, Weekend Bożego Ciała.